Haber

Manchester United, Altay’ı resmen duyurdu

F.Bahçe, Altay Bayındır’ın lisansının iptal edildiğini Türkiye Futbol Federasyonu’na resmen bildirdi. Manchester United, kulüple anlaşmaya varan 25 yaşındaki milli kaleci Altay Bayındır’ın transferini duyurdu.

F.Bahçe, Altay Bayındır’ın transferinde 5 milyon euro bonservis bedeli, sonraki satıştan yüzde 20 pay, satış bedelinin 10 milyon euroyu aşması halinde ise 1 milyon euro ek pay karşılığında United FC ile anlaşmaya vardı.

Bayındır için Manchester United’ın sosyal medya hesabından çok beğenilen bir karşılama mesajı yayınlandı.

Fenerbahçe’nin veda mesajında, “Uğurlar olsun, F.Bahçe’nin Oğlu Altay Bayındır. Bugün 21 yaşında merhaba dediğiniz Çubuklu’yla bir hikayeyi arkanızda bırakıyorsunuz… Zor günler geçirdiniz, belki çok üzüldünüz.” , çok üzüldük ama sen Sarı-Lacivertlilere inanmaktan ve bu formaya sadık olmaktan asla vazgeçmedin! Artık senin için yeni bir mücadele başlıyor! Unutma kulübünüz ve taraftarınız her zaman yanınızda! F.Bahçe her zaman sizin eviniz! Kalbimiz her zaman yanınızda! Başarılarınız gururumuz, mutluluğunuz mutluluğumuz olacak! Hayırlı olsun, şansınız bol olsun!” Öyle söylendi.”(HABER MERKEZİ)

burhaniyeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu