Yaşam

Ash ve Pikachu ile Son Pokémon Bölümlerinden Görüntüler

Animeleri, filmleri ve oyunlarıyla Pokémon 25 yıldır devam eden eşsiz bir dünya.Ülkemizde bütün bir neslin çocukluğunda ve hatta gençliğinde yer almış bu evrenin en ünlü karakterleri elbette Pikachu ve Ash’tir.

Ancak geçtiğimiz aylarda Ash ve Pikachu’nun maceralarının sona erdiği duyurulmuştu. Geçen ay itibariyle dizinin yeni karakterlerle devam edeceği belirtilmişti. Ash ve Pikachu’nun maceralarını izleyeceğimiz son bölümler yayımlanmaya başlandı. Dizinin son bölümlerinden birçok sevilen karakterin ortasında gördüğümüz sahneler paylaşıldı.

Roket Takımı, Misty, Brock ve daha fazlası bir arada

Bir dönemin sonu olacak olan 11 bölümlük son dönemin yayınlanan bölümlerinde Pokémon izleyicileri birçok eski arkadaşla tanışmak parçalar izledi. Yeni görseller, kalan son bölümlerin Pokémon izleyen herkesin aşina olduğu karakterlerle dolu olduğunu gösteriyor.

Team Rocket, Laprus, Squirtle, Butterfree, Misty ve Brock gibi popüler karakterlerin ve pokemonun parçaları sonuncusu 24 Mart’ta yayınlanacak . Ardından 14 Nisan’da Liko ve Roy ateşli karakterleriyle dizide yeni bir dönem başlayacak. Ama artık düşmanları olan bu iki karakterin hikayesi hakkında pek bir şey bilmiyoruz.

Paylaşılan görsellerin son kısmı ise finali hak eden etkileyici bir sahne;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu