Haber

Seçime günler kala Yavuz Ağıralioğlu’ndan çok tartışmalı çıkış: Hemen parti kurmam gerekebilir

Geçtiğimiz aylarda İYİ Parti’den olaylı bir şekilde istifa eden İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

“HER ZAMAN PARTİYE GİTMEK ZORUNDA OLABİLİRİM”

ASAD Platformu’nun konuğu olan Ağıralioğlu, 14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala değerli mesajlar verdi. Ağıralioğlu, “Tayyip Bey kazanırsa başka, Kemal Bey kazanırsa başka… Kemal Bey kazanırsa bu galibiyet siyaset şeridini daraltır diye düşünüyorum. O yüzden bir sonraki seçimin ertelenmesi gerekecek. Kemal Bey kazanırsa.” , Hemen bir parti kurmam gerekebilir.” sözlerini kullandı.

“BUNLAR OTURDU VE AÇIKÇA KONUŞTU”

Ağıralioğlu, açıklamalarına şöyle devam etti: “İktidar değişikliği yapmak isteyenlerin çocuklarımızın katillerinden yardım istemeleri ayıptır. Bu kadar çok iktidara karşı tüm ülkeyi saracak muhalefetin sefaleti utanç vericidir.” kusurlar ayıp Bakın Kandil’den bir açıklama geliyor: Faşizme karşı omuz omuza… İYİ Parti’den bir şeyler söylemesini bekliyorum.PKK ‘çatışma yok’ ilan etti.Nedir?Erdoğan ile görüşme kararı aldı. ikinci tur Erdoğan’dan bakanlık istiyor, cevap istiyor ama Kemal Bey’den devlet istiyorlar Kendi devletlerine garanti istiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu